Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Estrada

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Estrada".
3. Video është e këngës "Estrada", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Estrada  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/06/2015

2015-06-26T16:18:54+00:00ok un vi e hi si i qaart
KUSH po ka qef mu shty me mu
ju mjafton 1 PsychooPatTh
bonu ma shum se shum po du
na Jena Ujqi amoo Tipiik
jo romantik po ftyra me mrrolaa
a ki naj kritik mos bo Panik
Rapin e dheza Moti e Rolla
Saa e saa , munohen po smujn
ata munohen mu kon veq Pjees
e kan pa ku boheet Hip hopi
me shum ndjeers paa interees
Mengjeesi najheer Mesdit
deri von ` tu bo text BeaaT Mes
Qellimi jeeem me aftsii o fuull
se kan prit ket diit Yeeaasss
shaa -.. KINI , ajde HINII - e dina e Dini
juu s`kinii Habeer
SAAAA BLINII , s`dini hala
Menjaa hava amo skini Vleer
edhe ket ver , sikur at veer
un ket heer ja u dhi tripin
secillen her kryjen perpjeet
trunin n`text gojen me beatin
bone ti ritmin si un a muun
jo me AU`n , se duheet shuum
e ju skini puun merrni traum
ju jini xerro jeeni n`fuund
sjini kerkuun e le mo n`hip hop
skini akord se boni non stoop
me mikroskop smuni mu paa
sjini kurgjaaa ju thirri mik`RROBË

..... po thojn ` seee
na se kenaaa FAAAAMEEEEN
Qaq musik kom bo ` sa qeeee
soot ee boj ma t`raaaneeen
.... e tjert qa boneeen
haaajt kallxoom po du me dijt
qa paskan bo karrieerr ` mee paaree
kerkah sjon me beat ( sjon me beat )

e qe qeeky hip hop t`pelqen
si pelqen veq zemres teeem
un e di ` edhe ty ta theeen
po ti qe rren so Faaji jeem
un nuk shitna sun um blen
as nuk bleej ` se i booj veet
Lirisht thirrem Krahaasoonaa
per 2 or e boj kompleeet
e kan pa e dijn , si ka ra nafaak
skan qilluu sii un maaraaK
kshyre secillaa fjal me taakt
me qintat e secondit fakt
... neiisee pju nguuci pak
pe lyp notaa pe lyp beaati
pe lyp stiLi qee e koom
un jom taman infinitiii
e reepiti plus e ngjitii
QESI HITI boon ky psychoo
pa m`kallxuu kerkush joom boo
songa full vitii n`ket micro
.. e kalli micron Dajkooo
nuk kan faj qe i merr maLLiii
.... se pe shoh n`veeti veeet
seni roon extreem um kaaaLLiii
.. e ngjalli keejt hip hopin
.. ajdeee shtyjuuu me shookiin
.. se do me trunin e peshkiiit
knee e kan harrru ma t`fortiin
... un gjithmon kesh me Zotiin
ala i njejt un jom me Zootiin
.. ta boj me dije ty nijeee
un se lo pa dek Hip hopin !

..... po thojn ` seee
na se kenaaa FAAAAMEEEEN
Qaq musik kom bo ` sa qeeee
soot ee boj ma t`raaaneeen
.... e tjert qa boneeen
haaajt kallxoom po du me dijt
qa paskan bo karrieerr ` mee paaree
kerkah sjon me beat ( sjon me beat )


Ky tekst u dërgua nga Clirimm
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet