Agon Amiga

Agoni Dhe Ish-Gruaja E Festojnë 2 Vjetorin E Martesës Të Ndarë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-08-2015]
Agon Amiga dhe ish-gruaja e tij sot kanë dy vjetorin e martesës së tyre. Një dashuri dhe martesë e cila u përfol tejet mase nga publiku para një kohe e që sot më nuk ekziston.

E gjithë kjo pas tradhtisë së reperit me këngëtaren Afërdita Dreshaj dhe pas mesazheve të shkëmbyera mes Amigës dhe këngëtares.

Dashuria e Amigës për gruan siç duket ka qenë shumë e madhe sa që arriti të depërtojë edhe nën lëkuren e tij.

Kur themi kështu fjalën e kemi për taton të cilën Agoni e ka në dorën e tij ku është e shfaqur fytyra e ish-gruas së tij, raporton Indeksonline.
Derisa ajo duket qe nuk e vret më fare mendjen, pasi që nuk hezitojë ti jap fund martesës ende pa u bërë dy vite. Agoni vazhdon ta ketë çdo kund pas vetes fytyrën e saj.

Së fundmi Agoni ka nxjerrë edhe disa imazhe të cilat na lënë të kuptojmë që reperi vërtetë ndien mall për ish-gruan dhe po i dedikon asaj një mesazh siç duket.

Ai është shfaqur tejet i dëshpëruar teksa mban fytyrën e tij afër asaj të ish-gruas.
 (Indeksonline)

Agoni Dhe Ish-Gruaja E Festojnë 2 Vjetorin E Martesës Të Ndarë


Komente 0