Agon Amiga

Agon Amiga Së Shpejti Me Këngë Solo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-05-2015]
Reperi i njohur Agon Amiga nga rep grupi Tingulli 3n shumë shpejt do të vijë me një këngë të re e cila do të vijë solo. Vitin e kaluar a pamë atë me disa duete si me Ronela Hajatin dhe Babastars, ndërsa kësaj rradhe ai vjen vetëm.

Kënga e tij më e re titullohet "AMG" dhe do të finalizohet edhe me videoklip i cili pritet të lansohet kë të shtunë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Agon Amiga Së Shpejti Me Këngë Solo


Komente 0