Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Amiga - S'ka Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33Hej zemer..
Spot premtoj
Spot thirri mema fal
As met thon qe mo kurrë nuk gaboj
Veq pe boj
Pot tregoj
Nese s'pengon qe menen te ti e kom yeaah
Menja shpesh gabon
Ama zemra se menon qato qe une e boj
Yeah menja shpesh gabon
Ama zemra se menon qato qe une e boj
Ska mo rrena,ska mo as femna
Ti qe pi beson as une nuk fajsoj
Krejt kto lajme krejt tjera rrena
Ti qe pi beson as une nuk fajsoj
Ti pe di per ty e daj boten en dy
Veç mos em thuj u kry
As nuk pot thom me mu kthy
Thjesht un po du mu kon me ty.
Ref.
Nuk ka faj jo nuk ka faj jo,
Nuk ka faj se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo nuk ka faj jo
Nuk ka faj jo se kan ajo sot. x2

Sa menova met bo temen
Sa menova met bo temen
Ta fala zemren
Ama jo dhe krejt gabimet
Se tkom thon un prej fillimit
Qe si du kto lloj trillime
Lojnat tua e mashtrime
E nese don me dit i kujna u kon faji
Kqyre veten en pasqyre syt
E tu tu kajt jo sduron ky djali,
Gabimet mo sti fali ,
Se shume moti t'pata
Thone, thone, thone
Mos gabo se bohet
Vone, vone, vone
Shume moti t'pata
Thone, thone, thone
Mos gabo se bohet vone
Ref.
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo ,
Nuk ka faj jo pse kan ajo sot.


Ky tekst u dërgua nga ARJAN ALIMUSAJAgon Amiga
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/02/2017
Muzika: Cricket
Teksti: Agon Amiga


Agon Amiga - S'ka Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Faj".
3. Video është e këngës "S'ka Faj", por nuk këndohet nga Agon Amiga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agon Amiga:


Komente 0