Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bigg V

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bigg V është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Prill 2015, Bigg V publikon videoklipin "Whats Up Tetove". Më datë 20 Korrik 2015, Bigg V publikon videoklipin "Theje Shishen". Në Janar 2016, Bigg V merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "S'jom I Njejti", në bashkëpunim me Ela. Më datë 7 Mars 2016, Bigg V publikon videoklipin "Annem". Më datë 2 Qershor 2016, Bigg V publikon videoklipin "Syn". Më datë 12 Tetor 2016, Bigg V publikon videoklipin "M'don Ti". Më datë 22 D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Double A

Hanello

Pancho

Scorpion

Oran G

Biggi

F-Boogie

Bidaki

Big Bossidy

WhoBrave

Tags: Bigg V, Big V, Bigg-V


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet