Më mbaj mend (për 1 muaj)

"M'don Ti” Hiti I Garantuar I Bigg V-Së

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[14-10-2016]
Sapo është hedhur në treg video projekti i njërit nga artistëve më në zë tashmë të repit shqiptar. Ai është Bigg V, i cili "M'don ti" e ka titulluar këngën e re, të cilës dhe tekstin ia ka bërë vetë. “S4mm beat” e ka punuar muzikën, punë kjo e finalizuar në studion "Bigg V Production", ndërkaq i madhështoi pjesët filmike Herolinda Berisha, modelja që mori 3 çmime si: "Miss Regjioni", "Miss Best Kosova 2016" & "Best Model Internacional". "M'don ti" vjen fill pas suksesit të hitit tashmë "Syn" i cili u mirëprit nga të gjithë fansat!
Nuk ngelet me kaq, pasi që Bigg V është në pregaditje e sipër të klipit më të ri i cili do xhirohet në Amsterdam!...
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


      Bigg V - M'don Ti [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0