Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Biggi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fresh-P

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Kacho

Gjyks

Bigg V

Agon Nimani

Niku

Sony NRG

Ummet

Tags: Biggi, Bigi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet