Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Biggy Image
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Biggy Image është video produksion shumë i njohur. BIGGYIMAGE Creative Agency
| Music Video | Photography | WEB |
Contact us : 044 395 424

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet