Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Biggi - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Biggi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Biggi - Pa Ty  (Feat. Albos)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Albos

31/10/2012

2012-10-31T18:17:26+00:00Ref:x2 Albo Star
- Nuk e di pse nuk jemi bashk
- Pa ty zemra është e zbrast
- Jo Koha s`kthehet Pas
- Sa shum e kam dasht

Verz:1 BigRebeL

- Ndjenjat per ty , dikur ishin shum t`mdhaja ///
- Problemet tona , na qun deri te n`darja ///
- Pa ty tash jetoj jeten , Shum i qet ///
- T`deshiroj shum fat,me tjetrin tash ti vazhdo jet///
- Kujtimet jon t`vetmet qe na kan mbet ///
- I kujtoj venet tona,Beso se nuk e kom let ///
- Ondrrat qe i patem dikur,kurr sdo bohen realitet ///
- Ti pa mu e un pa ty,tash do jetojm na ma t`qet ///

Ref:x2 Albo Star
- Nuk e di pse nuk jemi bashk
- Pa ty zemra është e zbrast
- Jo Koha s`kthehet Pas
- Sa shum e kam dasht

Verz:2# BigRebeL

- Pa ty ,Per Ty une une me ty ///
- Emocionet,ndjenjat shum paten n`derhy ///
- Tash s`jemi njo , tash na jemi dy ///
- Zemren qe ma pate fal,tash ta kom kthy ///
- Tash jepja ati , ishalla ta run si kta dy sy ///
- Lotin n`faqe a ka kush me ta fshi ///
- A t`thot fjal mat mira se un , aj ///
- Veq ket dua ta di ///
- Ishalla don Zoti , e Keni LUMTURI ///

Ref:x2 Albo Star
- Nuk e di pse nuk jemi bashk
- Pa ty zemra është e zbrast
- Jo Koha s`kthehet Pas
- Sa shum e kam dasht


Ky tekst u dërgua nga  KlinaBegut
Më Shumë Këngë Nga Biggi Aka Bigrebel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet