Biiemtii
Biiemtii

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Biiemtii është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Biiemtii nisi muzikën në vitin 2021 dhe i ka bërë diss: O.T.R., BAD BOYS, Hellbanianz etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0