Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Bashkimi Kombetar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

-Fati i Shqipetarit Nga Kush Qenka SHkru
-Ne Kto Koh Moderne Me Mbet i Copetum
-A Nga PerendiaA Po Nga Mbreterit
-Me Jav Marr Flamurin Me Jav Marr Lirin
-A Nga PerendiaA Po Nga Mbreterit
-Me Jav Marr Flamurin Me Jav Marr Lirin
-BASHKIMI KOMBEETAR!
-Eshte Detyr Per Ne Hej
-Kur Do Jen Shqipetart
-Te Jetojn Mbi Dhe
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-------------------------------------------------------
-Jo Nga Perendia
-Kurr Nuk e Besoj
-Por Eshte 1 Kulqeder
-Qe Ne Na Coptoj
-Koha i Ka Ardh OO Asaj Mej Tregu
-Se Shqipatert Din Dhe Vet Meu Bashku
-Koha i Ka Ardh OO Asaj Mej Tregu
-Se Shqipatert Din Dhe Vet Meu Bashku
-BASHKIMI KOMBEETAR!
-Eshte Detyr Per Ne Hej
-Kur Do Jen Shqipetart Te Jetojn Mbi Dhe
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tooonnaaa!


Ky tekst u dërgua nga Ibrahimej

Bijt E Sefes - Bashkimi Kombetar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashkimi Kombetar".
3. Video është e këngës "Bashkimi Kombetar", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente 0