Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Kalldërmit Po Shkon Si Shah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  24

Kalldermit Po m'shkon mor si Shah,
ma ke qit çyrkin m'ei krah
Oh aman vashe pash perendin,
Falja bacit naj Sabah
Po me kerkon neper Mahall,
s'kam kujtue qe t'gjej gjallë
S'kam kujtue se te gjej gjall,
hala shpirti sme ka dal.
Marak jam ne nuri(fytyre)
Tan, Nuri Yt mue me shkrin
Nuri Jot mue me shkrin,
bash si çiri ne çylah
Po me kalon neper çarshi,
po thon hallku koke pi
Po me kalon neper çarshi,
Kujton hallku qe je pi
Jo vallahi nuk jam pi,
por jam ba marak ne ty


Bijt E Sefes - Kalldërmit Po Shkon Si Shah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalldërmit Po Shkon Si Shah".
3. Video është e këngës "Kalldërmit Po Shkon Si Shah", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente 0