Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur ka dal shota ne Qarrshi naqllnikit(komandant i gjandarmeris krajlit)ja ka m
sy shtatë her ne gjoks ja ngjesh Allti
Qohu moj Shotë qohu prej Varri.
Flet koburja e Shqiptarit
Lum Kosova per Djem e Qika
Heroin Shote Galica.
Ky është strofi i fundit e kenges qe nuk gjendet ne kengen e arif vladit.


Ky tekst u dërgua nga Bekim Demaku Abri Drenice


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bijt E Sefes - Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë".
3. Video është e këngës "Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente 0