Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Oj Kosovë Ta Puthsha Plagën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Oj kosov o ta puthsha plagen 100 vjet o se ndale kangen
Ne kto troje e ne kto shkrepa 100 vjet o tu perkund djepa

Plaga jote qe 100 vjete veq ni fjal o perher e flete
Veq ni fjal o me kater gërma 100 vjet o liri thrret zemra
100 vjet o tu knu ninulla trriten fmija e bahen burra

Jo se lshojm kurr pushken prej dore pa ja mbyll plagen Kosoves
Ne kto troje ne kto shkrepa dot perkund kosova djepa

Sat bajn drit dielli dhe hana kure nkosov jo sdot ndalet kanga


Ky tekst u dërgua nga Adenis R

Bijt E Sefes - Oj Kosovë Ta Puthsha Plagën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosovë Ta Puthsha Plagën".
3. Video është e këngës "Oj Kosovë Ta Puthsha Plagën", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente 0