Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Zakon Burri E Ka Pasë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

1
Ho o o
Zakon burri
O mor e kapas
O gur e bes mor po mej rue Kala ] 2

2
Ho o o
Pasha jeten
O mor pasha malet
O burri beses jo nuk luno prej fjale ]2

3
Ho o o
Kush na vjeno
O pathirro noborr
O nasilojm mor jo as ven per vorr ]2

4
Ho o o
Bsa Nan
O besa mi gur
O sot e mbajm mor Besen ne flamur ]2

5
Ho o o
Zakon Burri
O sot e mban
O gur e bes mor po mej rue Kala ]2


Ky tekst u dërgua nga Izjadin

Bijt E Sefes - Zakon Burri E Ka Pasë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zakon Burri E Ka Pasë".
3. Video është e këngës "Zakon Burri E Ka Pasë", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente 0