Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - Zhuj Selmani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhuj Selmani".
3. Video është e këngës "Zhuj Selmani", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Zhuj Selmani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Liri Thrret Edhe Shqiptari"

Komente

Asnjë Koment

08/01/2014

2014-01-08T10:19:59+00:00Zhuj Selmani
Ooooo ku te len dilli mor shok
PAraron hana Ooooo
Zhuj-o Selman more se bon - ooo ma nana
Ooooo
Zhuj-o Selman more nuk bon-o ma nana
Ooooou
Hyp-o në kullë more pi-sket-o si zana
II
Ooooo
Hyp-o në kullë more pis-ket-o si zana Ooooo
Merrni vesh more ju kaA-pe-tana
Ooooou
Merrni vesh more kal-lxojo-ni mre-tit
Ooooou
Sy lshojmë kullat She-re-me-tit
III
Ooooo
S'jau lshojmë oo kullat e She-re-me-tit
S'jau marrë ftyren more këtij-o Mi-le-tit
Ooooou
Mu-o më thojn-o mor Zhujo- Selma-ni
OoooOooo
IIII
Ooooo
Mu pom thojn
Ooooou
Se luj kamen prej is-ti-ka-mi


Ky tekst u dërgua nga Fisnikm
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet