{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bijt E Tripit është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. From Pristina, Kosovo Production: Toton Bass Guitar: Alban Çoça Guitar: Lekë Morina Në vitin 2021, Bijt E Tripit publikojnë albumin "Pa Panik Pa Panik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0