Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli - Mitrovica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mitrovica baces ise
Prit se krushqit i kem nis
Barikada kondrabant
Edhe oo frymen ta kan zaaan 2x

REF.:
Gjith shiqptaret jan ngriten ne kamb
Mitrovic me ty jem i than
Do t'bashkohen oo forcat tona
Mete ndae jo kurr zdot lejojna


A po ngon evropa plak
Per pa u kall kosova flak
Mitrovicen se dorzojna
Gjith u kan usht e jona 2x

REF.:
Gjith shiqptaret jan ngriten ne kamb
Mitrovic me ty jem i than
Do t'bashkohen oo forcat tona
Mete ndae jo kurr zdot lejojna


Tfala bani beogradit
Sa ska dal lumi prej shtratit
Se kur vala e merr lumin
Kush se di se ku e ka fundin

REF.:
Gjith shiqptaret jan ngriten ne kamb
Mitrovic me ty jem i than
Do t'bashkohen oo forcat tona
Mete ndae jo kurr zdot lejojna


Ky tekst u dërgua nga Ardit shala

Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli - Mitrovica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mitrovica".
3. Video është e këngës "Mitrovica", por nuk këndohet nga Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bijte E Bajram Bajes:


Komente 0