Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bik & Ben - Nje Mengjes Kendon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ishte një mengjes kur më takoj
Një vajz e bukur më dhuroj
Një tuf me lule trëndafila
I vura ato mbi gjoksin tim,
I vura ato mbi gjoksin tim’’’’
(2x)

ref:
Jo’ qysh at’her se kam takuar’’’
Vajzën me sy të kaltër.
(2x)

Dhe syt e saj mbushen me lot
E putha vajzën dhe i thash...
Ti je m’e bukur se vet’ lulet
Ti the sa e bukur ësht kjo dhurat’’’’.
(2x)

ref:
Jo’ qysh at’her se kam takuar’’’
Vajzën me sy të kaltër.
(2x)
Bik & Ben
Publikimi: 07/01/2012


Bik & Ben - Nje Mengjes Kendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mengjes Kendon".
3. Video është e këngës "Nje Mengjes Kendon", por nuk këndohet nga Bik & Ben.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bik & Ben:


Komente 0