Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Ku Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shyhretja...
Ku po shkon
Ku po shkon mori e mira
Bardh si bora o
Bardh si bora ne lendina

Remzija...
Mos na ik moj
Deg me deg
Bahem shqipe o
Bahem shqipe kam me t'prek e

Motrat Mustafa...
Ku po shkon o
Ku po shkon mori e mira
Bardh si bora o
Bardh si bora nen lendina

Shkurtja...
Mos na ik moj
Deg me deg
Bahem flutur o
Bahem flutur kam me t'prek e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - Ku Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Shkon".
3. Video është e këngës "Ku Po Shkon", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0