Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Shkon E Vjen Kah Dera Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shyhretja...
Shkon e vjen kah dera jeme
Vash moj tuj shetit x2

Remzija...
Ndal te shoh njiher me sy
Zonjusha ime x2

Motrat Mustafa...
Oj vash ne ket dhe
Shpirtin tim ne dor ma ke
Zemra ime shpesh po vet
Vash e kuj na je x2

Shkurtja...
Dil njiher zojusha ime
Sa te shof ne xham x2

Motrat Mustafa...
Prej marakut tand moj vash
As s'e di ku jam x2

Remzija...
O shpirt sa te du
Çile gojen fol me mu
Jeta ime per mbas teje
Ka mbaru

Sebashku...
O shpirt sa te du
Çele gojen fol me mu
Jeta ime per mbas teje
Ka mbaru


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - Shkon E Vjen Kah Dera Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkon E Vjen Kah Dera Ime".
3. Video është e këngës "Shkon E Vjen Kah Dera Ime", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0