Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - E Rreth E M'rreth Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Safetja...
E rreth e m'rreth e
O shkile me themer

Shyhretja...
E rreth e m'rreth e
O shkile me themer

Shkurtja...
Se loja jote
Me ka met ne zemer

Sahidja...
Se loja jote
Me ka mbet ne zemer

Remzija...
E m'ka met n'zemer
Edhe nuk po m'hiqet

Sahidja...
E m'ka met n'zemer
O nuk po m'hiqet

Shyhretja...
O sikur molla
O ne rrem kur piqet

Sebashku...
O sikur molla
O ne rrem kur piqet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - E Rreth E M'rreth
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Rreth E M'rreth".
3. Video është e këngës "E Rreth E M'rreth", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0