Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Fluturoj Dallëndyshja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Remzija...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'bostan e

Shyhretja...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'bostan e

Shkurtja...
Moj lulije
Me belin taman e

Motrat Mustafa...
Moj lulije
Me belin taman e

Ref...x2
Aman moj e bukra belholla
Aman ty te deshta te morra

Motrat Mustafa...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'çardak e

Shkurtja...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'çardak e

Shyhretja...
Moj Lulije
Shtatin si bajrak e

Remzija...
Moj Lujije
Shtatin si bajrak e

Ref...x2
Aman moj e bukra belholla
Aman ty te deshta te morra


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - Fluturoj Dallëndyshja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturoj Dallëndyshja".
3. Video është e këngës "Fluturoj Dallëndyshja", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0