Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Hidhe Djal Shaminë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Remzija...
O çohi djema çohi
Çohi hidhni valle
O çohi hidhni valle
Kadal e kadale

Sebashku...
Kendon vajzeria
Kendon vajzeria o
Mbledhur ne kto votra

Ja pret djaleria
Ja pret djaleria o
Dhandrri ne lodra

Ref...x2
Hidhe hidhe
Hidhe djal shamin
Qenka nusja
Qenka gjeraqin

Kendon burri i kulles
Kendon burri i kulles o
Per hajer krushqia

Mblidhur si qemer
Mbidhur si qemeri o
Shok e miqasia

Ref...x2
Hidhe hidhe
Hidhe djal shamin
Qenka nusja
Qenka gjeraqin


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - Hidhe Djal Shaminë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Djal Shaminë".
3. Video është e këngës "Hidhe Djal Shaminë", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0