Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Manushaqe Lule Mavi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Manushaqe lul mavi 2x
Me vjeren mos mbaj meni2x
Se vjera ste flet me goj2x
Qaj lulije qaj me lot 2x

Manushaqe lul mavi 2x
Me djalin mos mbaj idhni 2x
Se djali ste flet me vjet 2x
Qaj lulije qaj per jet 2x


Ky tekst u dërgua nga Onur Kasa

Bilbilat E Mushtishtit - Manushaqe Lule Mavi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushaqe Lule Mavi".
3. Video është e këngës "Manushaqe Lule Mavi", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0