Audio

Bilbilat E Mushtishtit - Moj Lule Uskane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Motrat Mustafa

Më Shumë Nga

Shkurte Fejza

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"Bilbilat E Mushtishtit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Lule Uskane" kënduar nga Bilbilat E Mushtishtit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bilbilat E Mushtishtit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardiana Martinaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj lule uskane ooo
Kur dole a qave ooo
Moj lule uskane ooo
Kur dole a qave ooo

Qava si nuk qava ooo
Prej nanes u ndava ooo
Qava si nuk qava ooo
Prej nanes u ndava ooo

Mos qaj lule mos ki dert
Se te nana shkon apet
Mos qaj lule mos ki dert
Se te nana shkon apet


Si ti bajsh vjehrres sajgi
Dot jesh nuse biringji
Si ti bajsh vjehrres sajgi
Dot jesh nuse biringjiMë Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:

Më Shumë...