Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Moj Syzez  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Bilbilat E Mushtishtit"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Motrat Mustafa

Më Shumë Nga

Shkurte Fejza

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Syzez" kënduar nga Bilbilat E Mushtishtit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bilbilat E Mushtishtit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

moj syzezo qe pom rrin o ne at peme
hajde rrim o nbaqe teme nbaqe teme
hajde rrim o nbaqe te je me

vjen sy zeza kadal dale kadal dale
qaj arshikun ka ra nhalle ka ra nhalle
zemra e tij o digjet flake

zerma e tij o digjet flak digjet flak
un oj shkreti qka mej thone qka mej thone
hajde lule nbaqe tojone

hajde lule nbaqe tone nbaqe tone
na ta lidhim jeten tone jeten tone
dot baj nuse me kuroreMë Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet