Më mbaj mend (për 1 muaj)

Billy G - Ku Je Ti (Feat. Agimi & Special B)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Yeahh
Billy-g sa shumm Pii YeAhhh

Rrii Pa gjum n'sy
tuj mendu per ty athu ku je ti
pse me le n'vetmi
ti te lutem kthehu,kthehu
perseri t'jem si dikur vetem un dhe ti.

qaj hallet n'dritare si mem nxan belaja
vrae zemren teme po mekatet o zot laja
rri si fukaraja qe lyp un lypi drit e zej qdo dit
i zhgenjym tut prit jeta osht e fort po shpres
mo nuk kena qdo organ mrena dhem qe bashk nuk jena gjaku n'vena nuk qarkullon kur ti kalon ni shpirt i thyn qe nuk te harron heshtja m'ka plas e mka lon me lot nsy mnalet fmyra kur tum shikon e t'shikoj un ty veq ti ke met nkry e sdi qka osht mu knaq i lype dit neper bot e nuk gjon ilaq spo muj me gjen njo qe mun i hek dhimbjet spo muj me gjen njo qe i hek kujtimet si harroj ditet s'pari her kur te takova qe 5 vjet me dhimbje po hala ste harrova.

Rrii Pa gjum n'sy
tuj mendu per ty athu ku je ti
pse me le n'vetmi
ti te lutem kthehu,kthehu
perseri t'jem si dikur vetem un dhe ti.

Ditet shkojn e vin po ndjenjat je tu kris e njeri po ndryshon e pe harron dashurin zemra t'rrin e lendume se ta prish xhelozia i beson fjalt e tjera si beson fjalt e mia bota po ndryshon me koh shpejt kalon ti mu sum kupton kur thom spom harron nuk po muj t'harroj spom hek prej zemres me dek gjithmon ka met kujtu edhe nese kom me dek nuk e di qysh se verejta qe fjalet tua ken rren thojshe shum t'dua tjetrit n'krah i flen tash ti je e lir nuk je afer meje nuk jam mo ylli yt qe bojsha drit afer teje si une si ti krejt gjithkush ka me dek
edhe pse s'jemi gjall a pe din kush n'zemer um met nashta bota ka shum ngjyra po un po sho veq zi a nashta kum vdek a po qishtu jam si ti

Rrii Pa gjum n'sy
tuj mendu per ty athu ku je ti
pse me le n'vetmi
ti te lutem kthehu,kthehu
perseri t'jem si dikur vetem un dhe ti.

E kom zemren per ty t'musht me mllef qe m'len
n'vetmi loqk nuk pe kam ni tro qef se kujtimin e knojj si ninullat ndjem s'te harroj nese jeten e kom 1000 vjet 1000 qikat i ki qillu njo qe e du njo qe ko me egzistu ton jeten per mu njo qe u largu e prej meje u shku po per mue su harru gjith n'zemer kom me jetu athu kush t'ledhaton athu kush te dashuron athu tjetrin e don e mu me harron kom per ty etje sikur peshku pper uj um dhem brenda kur kto fjal per ty i gjuj vuj per faj ton e vuj me ka 8 muj se ne zemren teme mu ke bo smuj jo gjith koh se mun ndodh kjo n'jet ditet qe kaluam bashk s'harrohen leht.

Rrii Pa gjum n'sy
tuj mendu per ty athu ku je ti
pse me le n'vetmi
ti te lutem kthehu,kthehu
perseri t'jem si dikur vetem un dhe ti...

Ky tekst u dërgua nga Liri-dona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Agimi
Featuring: Special-B
Publikimi: 17/07/2010


Më Shumë Këngë Nga Billy G:


Komente 0


Billy G - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Billy G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.