Më mbaj mend (për 1 muaj)

Billy G - Rrug Pa Kthim (Feat. Agimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Thojn me kalimin e kohes sherohen plagt
por jo se ka kaluar nje koh shum e gjat
une t'pres qdo dit me dhimten e trupit
Ti me perqafove per her te fundit
me dhe bes qe prap te sho un me sy
mi shtrengove duart the zemren po ta la ty
me the ruje sepse veq ty tash te takon
i humbur pa ty jom as 1 dit s'shkon
ne anderr prekjen tane shum un pe ndjej
buzqeshi me sy mshel kur ty atu t'gjej
kur qohna n'mengjes lotet mdalin pa pushim
ne ishim betuar se asnjher sdo te ndaheshim
po ti nuk i qendrove besnike kti betimi
more rrug shum te gjat mbeti veq kujtimi
e cila ma erresoj krejt jeten time
ti me jepe lot ti me jepe veq dhimbje

Ma jepe 1 shpres t'vogel e mu mbeti nkry
ajo o veq vazhdim i andrres me ty
prej teje skom as 1 dhurat t'vetmen
dhuraten qe mbaj ntrup ty ta ruaj zemren
bashk me kujtimet qe mu shum pom dhem
qdo di thom "sod aj te un a dot vjen "
shkoj te vendi jon ku gjithmon u takum
shum her e kthej kryt mbrapa po ti sje kerkun
ti kurr skthhesh ku je ti po du me dit
aje e lumtur tash a ndjehesh mir qdo dit
apo hala me kujton e sikur un e ki veshtir
se un gjithmon lutem qdo nat te jesh mir
ti mbane ta njoh 1 bot kretsisht magjike
ku dashuria snje rregulla kufi e as ligje
Te faliminderit edhe pse je shum larg
spaku je prezent ne andrrat e mia qdo natFeaturing: Agimi
Publikimi: 10/06/2011


Billy G - Rrug Pa Kthim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrug Pa Kthim".
3. Video është e këngës "Rrug Pa Kthim", por nuk këndohet nga Billy G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Billy G:


Komente 0