Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bim Bimma Së Shpejti Me Dy Këngë Të Reja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[14-12-2015]
Reperi i njohur Bim Bimma po mendon të rikthehet me dy projekte të reja muzikore.

Ai sapo ka përfunduar së xhiruari videoklipin e këngëssë tij më të re "Asnjo1" e cila do të vijë në bashkpunim me Fajta dhe Trimmyn,

Ndërkohë që Bimmi ka gati edhe një këngë tjetër, kësaj radhe solo, pra plot 2 porjkete për fundvit.

Tematika e këngës së dytë ka në qendër hip hop-in e sotëm si dhe fokusi i saj shpërndahet edhe tek paratë, në një lloj shenjë revolte.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet