Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Pan2pam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pan2pam".
3. Video është e këngës "Pan2pam", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Pan2pam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

2 🔥

23/02/2013

2013-02-23T00:10:46+00:00Refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

Hok 1
Hë...kqyre ky reperi dopt,
OP..kqyre ky reperi lodht,
MOS (a' a') more viça, hiqmuni pi raki se ja u mjeli lopt.
Bim a po m'kallxon pse bon RAP?
OP, jom kovaç per kejt hekrat jom BONSEK
T'ligën kamt, e tidhen kangt
Kurr mos sun shan ti e kejt ata qe tlidhen nband
Rujuni se po boheni hor, ju pakurrizor
Ni qelizor, ju qeli zorrt veq me ni dor
Ruju po permeni mo, ose po,
permeni se pernime raki jem mir po ju rrika n'jog
kishim nejt po nuk kemi koh, se jemi nxon
jo qe najsen po gjithmon po jemi von
e per kejt ju qe mo, sun po nxerrni zo,
pi ju lo, me vertetu qe:

refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

hok 2
E di qe e merr vesh perqato sqes adress code
Se miza nvesh tlof, n'rikverc mode
Nuk pres mo, tjetren her nuk tqes kong
Qather beso, kejt dhomt ti qes ntok
Ose testo, proceduren shpejto
Nuk jom Hip-Hop HURRAH, me mu ska HAY-HO
Si qes kong mi testu, po qa qes rrok
Si qes komt sa smuj mu mlu se snobë
BimBimma o chillin
Bima cillindo villain (villain tkqit)
E kom ni ill feellin qe jom still in for killin
Per shum repera penicillin jom
BIMMA 1 MILION (miligram paketim I hapave)
Sa per dhip, per juve si aj dhipi te KILL BILL-I jom
Kqyre pisi ça dissi bon
Op se qisi pisi jom
E qisi farefisi kom
Qe per ni sekond
Para komve ti renisin dhomt
U.. met thon, n'cillendo zonë qe don
"The beef is ONE" ti

refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

Bim Bimma #1


Ky tekst u dërgua nga D.a.t.i
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet