Më mbaj mend (për 1 muaj)

BimBimma - Intro Rra'jt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

hahahahah...

Njerzt s'e din qa o repi
repartistat e din shum mir qa o repi
po s'e bojn.
Fajsor masa ata qashtu pe lipin ata,
vec qato i kan
kurr nuk ju lla dicka ndryshe
ne fakt nuk o shplu reali
deri sot... deri sot...
deri diten kur "Rra'jt" doli mbi tok.


Ky tekst u dërgua nga  grand


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011Më Shumë Këngë Nga BimBimma:


Komente mbi këtë këngëBimBimma - Intro Rra'jt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro Rra'jt".
3. Video është e këngës "Intro Rra'jt", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.