Binakaj
Binakaj
Binakaj
  • Emri i Vërtetë:
  • Esat Binakaj:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Binakaj është këngëtar dhe producent. Në vitin 2012, Binakaj publikon albumin "The Binakaj Mixtape".

Në vitin 2018, Binakaj publikon albumin "The Binakaj Mixtape Vol. 2".

Në vitin 2020, Binakaj publikon albumin "The Menu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0