Binjaket Ismajli
Binjaket Ismajli
Binjaket Ismajli
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Binjaket Ismajli është duo artistësh e njohur. Binjaket Ismajli quhen Ardita Ismajli dhe Rreze Ismajli.

Më datë 5 Gusht 2020, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Thojshe Të Dua". Muzika e këngës u punua nga Xhela, ndërsa teksti u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 26 Shkurt 2021, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Damari I Zemres". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 7 Mars 2022, Binjaket Ismajli & Gold AG publikojnë videoklipin "Loti I Nanës". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Gold AG & Abaz Selmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 8 Korrik 2022, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Ne Ulqin". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 18 Mars 2023, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Malli". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Ardian Kastrati, ndërsa tekstin e shkroi Abaz Selmani. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0