Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Bit Boys - Endrra Ketu S'mbaron  (Feat. Greta Berati)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Featuring

Greta Berati

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7
ishte fjala ime e fundit qe thash per ty me aq guxim,dhe thirrja ime kthehu mbeti mes udhes pa kthim.......... ishte per mua nje dite krejt e zeze,ku te gjitha mbaruan dhe jeta mu duk pa shprese,mbeta ne mes te udhes ne udhekryq te vertet,vec nje fjale me ngeli ne mendje:zemer me sja vlen...pse ike prej meje me largove nga jeta jote,pse e vrave zemren qe vec ty te donte?ku ta shuaj mallin qe me merr per ty,vec me lotet e shpirtit qe me ran ne sy....ka shume nete qe buzet pa te puthur jane thare,ku shkoi ndricimi syve prej meje kush t'ka marre? KTHEHU SE AS ENDRRA KTU SMBARON,BRENDA SHPIRTIT TE KAM FALUR,KTHEHU SA S'ESHTE TEPER VONE,TE ME SHUASH ZJARRIN.SE PA TY KJO JETA IME,SOT PO MER TJETER KUPTIM,NDJEJ FRIKEN TE ME MARRE,TEK ASKUSH MOS KEM BESIM...... cdo cast u mbulua me re te zeza,dhe rruget tash kan mbetur te heshtura.kujtimet me sjellin ne shpirt trishtimin ku ngrohtesia e pranveres u kthye ne dite dimri.tani i vetem kuptoj ku u treten ndjenjat,per ty mbase qe vec loje qe luhet me zemrat si drit shprese do te jetoj brenda meje shpirti im binjak e vetmja enderr do me zgjoje kur un ty te kem prane.te trajtova si princeshe te kisha ty ,si kujtim ti me le lamtumire dhe lot ne sy......ME VJEN KEQ JETA IME,SOT PO IKI LARG NGA TI,SHPRESOJ NJE DITE TE ME FALESH QE E VRAVA KTE DASHURI...DO KALOJE KOHE E GJATE,KUR CDO GJE DO JETE SHUAR,E ATEHERE NE ZEMER CDO PLAGE ME KOHEN DO JETE SHERUAR.......TI PO IKEN LARG NGA UN,PO SHKEL MBI ZEMREN E VRARE,MA PRISHE ENDREN NE GJUME,ASGJE SESHTE ME SI ME PARE.TI JE DALLGE QE TRAZOVE SHPIRTIN,SOT ME NGJAN ME DETIN BLU,ME KUJTOHET SI TANI NDJEVA NE SHPIRT TY DO TE PUTH...KTHEHU SE AS ENDRA KTU SMBARON,BRENDA SHPIRTIT TE KAM FALUR,KTHEHU SA SESHTE TEPER VONE, TE ME SHUASH ZJARRIN.SE PA TY KJO JETA IME SOT PO MER TJETER KUPTIM,NDJEJ FRIKEN TE ME MARRE,TEK ASKUSH MOS KEM BESIM!!!!!!!!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga Nini&arla
Më Shumë Këngë Nga Bit Boys:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet