Më mbaj mend (për 1 muaj)

Biti Dragusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Biti Dragusha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Biti Dragusha publikon albumin "Besen Tende"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentBesen Tende (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vali Demiraj

Erman Salihu

Fatjon Brati

Bejuos

Dj Sadi

Unfame

Uragani

Mad Boy

Loyal Man

Gjon Tahiri

Tags: Biti Dragusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet