Më mbaj mend (për 1 muaj)

Biti Dragusha - Vallja E Rugoves  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Besen Tende"

Komente

Asnjë Koment

05/09/2018

2018-09-05T10:51:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja E Rugoves" kënduar nga Biti Dragusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Biti Dragusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Viola - Vallja E Rugoves

hajde ta vallzojna
vallen e rugoves (2x)

dej te molla kuqe
kufiri kosoves (2X)

hajde ta vallzojna
vallen me shamia (2x)

sa bukur vallzon o
ne kosove rinia (2x)

hajde ta vallzojna vallen me shamia (2x)
e jona kosova e jona shqipria (2x)

Grupi Bashkimi - Vallja E Rugoves

hajde ta vallzojna
vallen e rugoves (2x)

dej te molla kuqe
kufiri kosoves (2X)

hajde ta vallzojna
vallen me shamia (2x)

sa bukur vallzon o
ne kosove rinia (2x)
Më Shumë Këngë Nga Biti Dragusha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet