Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bitonia - Vec Ne Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Besen po ta jap

S'kam lan sen pa e provuar,
s'kam lan gje pa be n'kete jete,
por qe ty nuk te shijova,
dije syte qel kan me me mbet.

Ref:
Luj edhe naj dite,
nuk te shkon shume gjat,
do ta gjej ni tjeter besen po ta jap.

Nuk ka dite qe spo te shkruaj,
as ni fjal ti sma kthen.
ani zemer t'ka ardhe dita,
ti me lujt me zemren tem.


Ky tekst u dërgua nga Xhida


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bitonia
Publikimi: 02/01/2009


Bitonia - Vec Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Vec Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Bitonia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bitonia:


Komente 0