Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bitonia & Burim Demiri - Pasha Ty E Pasha Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

pasha ty e pasha mu
Sa zgjat nje muaj veq tuj mendu
e sa zgjat jeta veq per ty me vujt
tjerve ju thua se je tum dasht
ani ani ndashte se kem me u bo bashk.
ref:
pasha ty e pasha mu zemra nuk don tjeter
hajt thu se te du dashuri e vjeter


Ky tekst u dërgua nga Beka

Bitonia & Burim Demiri - Pasha Ty E Pasha Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Ty E Pasha Mu".
3. Video është e këngës "Pasha Ty E Pasha Mu", por nuk këndohet nga Bitonia & Burim Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bitonia:


Komente 0