Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bitonia - Maturant Jemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant Jemi".
3. Video është e këngës "Maturant Jemi", por nuk këndohet nga Bitonia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bitonia - Maturant Jemi  (Feat. Ernim Ibrahimi & Overlord)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  84

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

12 🔥

Featuring

Ernim Ibrahimi

Featuring

Overlord

02/04/2013

2013-04-02T15:13:06+00:00Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas

Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas

Dje dikush me tha
adin qfar tka gjet
ashtu qysh je kan sdo jesh kurr ne jet
Shkuan 4vjet na ka mbetur veq nje nat
Per te fundit her jemi maturant

Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas

Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas

Dje dikush me tha vitet nuk te kthehen kurr
Shfrytzoje qdo qast qe t'falet kjo matur
Shkuan 4vjet na ka mbet veq nje nat
Per te fundit her jemi maturant

Hello Hello Mirmrama, hajde bojna party me pizhama
Sonte osht nata fundit, q'do dit s'jemi maturanta
Yea qoni gotat nalt, nese ju pelqen muzika
Se deri n'mengjes, kena me kcy bashk djem edhe qika

Yo babe hit tha floor qysh din, ska lidhje qka pin veq kalle
E tjert let xhelozojn, na qefin e bojm, hajde me mu lale
Pak ma kadale.. ama muzika mos t'nalet
Qka do qe bomi neve na falet

Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas

Maturant jemi maturant
Shum kujtime kemi pas
Ishum bashk gjenart
ishum sbashku klas


Ky tekst u dërgua nga Armend Hajdari
Më Shumë Këngë Nga Bitonia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet