Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bitonia - Jasha Bitoni (Feat. Afrimi & Armendi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po vimë prej gurbetit,
O sa rrugë e gjatë
Shumë shpejt e kalova
Vetëm për një natë
Familja p'omë presin
Ne Koseovë me shku
Sivjet po bojë dasme
E du meu martu (2x)

Ref:
Hajde hajde kalle,
Jasha Bitoni
Do ta kallim sonte
Sonte per shoqeri (2x)

Paskan ardhë shoqërija
Dajë e axhallarë
Te dera p'omë presin
Hajde gurbetqarë
Nau gezu mahalla
Nau gëzu shtëpija
Sonte kemi dasëm ju knonë BITONIA (2x)

Ref:
Hajde hajde kalle,
Jasha Bitoni
Do ta kallim sonte
Sonte per shoqeri (2x)


Ky tekst u dërgua nga DafinaBitonia
Featuring: Armend Idrizi & Afrim Idrizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2013
Video Produksioni: Urban Graphics


Bitonia - Jasha Bitoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Bitoni".
3. Video është e këngës "Jasha Bitoni", por nuk këndohet nga Bitonia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bitonia:


Komente 0