Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Rose
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Black Rose është grup artistësh i njohur. Black Rose, Nje grup I cili u formua ne vitin 2005 ne Liceun Artistik, Fier. Ata punojne intensivisht per kenget e tyre dhe gjithashtu me covera te grupeve te njohur shqiptar dhe te huaj. Ata luajne muzike blues dhe hard rock.

Ne Top Fest 9 prezantohen me kengen “Kohe e kaluar”

Në Maj 2009, Black Rose marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ikone".

Në Maj 2010, Black Rose marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Imazhe Tymi".

Në Maj 2012, Black Rose marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Kohe E Kaluar".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

15Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet