A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Black Rose - Imazhe Tymi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/02/2010

2010-02-27T15:20:36

Participating in

Top Fest 7


Vetmia tymos ne erresir,
Sajon endrra tymi.
Sfond i zi shquan mir.
Engjelldjallin tek uni,
Ne bot pluhurash pastaj,
grindem per fatin tim,
Mes dy boteve jam kamban
e erret nata i trisht agimiiiiiiii......
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht.
Rruga ime e pafat,
tym i diteve ne jet.
Botet humbasin neper nat,
koh e rreme e vertet.
Ecin viteet neper enderra,
vriten ditet me zhgenjim,
mes dy boteve jam kamban,
e erret nata i trisht agimiiiiiii..
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht
Kjo bot kaq mizore,
kjo bot e pafund.
Ndihem si nje hije qe s`le gjurm askunddddddddd.......
Ref. Koha ime e vertet,
Djallezi me ben tinezisht,
i pafat u vyshka shpejt,
Pluhur keshtjellash erresisht.


Lyrics submited by Enxhi RosesKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019