Black Shadow
Black Shadow
Black Shadow
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Black Shadow është grup artistësh i njohur. Black Shadow u formua ne Vitin 2011 nga dy reperet nga Vushtrria, Smart Boy dhe Special One. Kenga e Tyre e pare eshte "Ska Sikur Na", Kenge e cila u pelqye mjaft.
Pastaj vazhduan te lansoje kenge te tjera dhe mbas nje kohe te shkurter ne Grupin Black Shadow bashkohen edhe disa antare te tjerë te rinj si Ardita Haliti, Afrore Halili, R-Style, The True.

Grupi Black Shadow mbajti disa koncerte si ne Vushtrri, Obiliq, Mitrovic etj..
Black Shadow Lansoj shume kenge siç ishin "Largesia", "Ti Po Don", "Royal Black Shadow" (2011/2013) etj.

Black Shadow kishte bashkpunime gjate kesaj kohe edhe me repera te qyteteve te tjera si per shembull: "Nej e Jona" Feat. Krriki, "Qdo Ven" etj. Shumica nga antaret e grupit Black Shadow tashme nuk jane aktiv ne muzik pothuajse prej 3 Vitesh (2013/2016). Fansat shpresojne se nje dite do te vije ndonje kenge nga grupi i tyre i preferuar Black Shadow

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0