Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Street

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Black Street është një grup artistësh i njohur. Në Korrik 2012, Black Street marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Obiliqi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erozioni

Madd Dogs

Koha

Night Rappers

Grupi Mjellma

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Bloody Soldierz

Xhevahiret

Orient Express

Tags: Black Street


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet