Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni :
Se ti m erdhe sikur engjell
Prej rruge ti em nxorre me magjie
Koha jon shpejt sikur enderr
Se ti vet gjitchka ktheve n tragjedie (3x)

Se tkom dasht un si i marre
Dashnia nuk osh frut qe
ti ta blesh n pazar
Dashnia njeher vjen kshuqe
duhesh me e majt
Sa shum kam bo per ne qe
Kurr un se mora mrapsht

Tash a t kujtohet sa kalum
Sa net kom nejt pa gjum
Tu fol per t ardhmen ton qe
Kurr nuk e ndertum
Sa her qe ti buzqeshje
Jeta shtohej dhe ma shum
Dhe kur ti kishe merzi
Shum me shum kisha dhe un

Isha yti, ishe jemja
Couple sikur ne kurr skan me pa kta
Krah me tjeter kur t jesh
Askush si un ty kurr ska me t majt

Tash je von von von von von
Me u kthy me ty zemer un nuk kam koh
Tlutem boll boll boll boll boll
Une t harrova ty kshuqe dhe ti mu m harro

Refreni :
Se ti m erdhe sikur engjell
Prej rruge ti em nxorre me magjie
Koha jon shpejt sikur enderr
Se ti vet gjitchka ktheve n tragjedie (2x)

Se ti ishe shum katile
shum katile shum katile
Ku jan premtimet
Ku jan premtimet
Je kon e keqe ti em ke godit mas shpine

Jam kurojoz me dit
Malli a t ka marr per mu
Sado t mundohesh kujtimet
ti smunesh me i zhduk
Sado t mundohesh
un do t mbetem plag n trrup
Gjithmon do t kujtohem
Ne gjestet e gjikujt
Sa her qe t kujtohem
merre kongen ti dhe dgjoje
Malli ka me t myt per krejt kohen qe kalove
Pa pushim do qash
sepse kurr nuk me vlersove
Mos u kthe mem thon m fal
Se ti asgjo nuk meritove

Refreni:
Se ti m erdhe sikur engjell
Prej rruge ti em nxorre me magjie
Koha jon shpejt sikur enderr
Se ti vet gjitchka ktheve n tragjedie (3x)

Ky tekst u dërgua nga @desar_Kllogjeri/Ig @desardesar20/SnapPublikimi: 14/11/2020
Muzika: Bujaa Beats
Rec , Mix & Master: ( Radical Record)
Teksti: Black
Video Produksioni: Studio JuliMë Shumë Këngë Nga Black:


Komente 0


Black - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Black.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.