Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diamant Sinanaj (BlackLion)

BlackLion - Qka Po Lyp Ma Shum Prej Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

REF:1X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss

1 Lot mka bo me shkru, se per ty sja kisha nis ...
N'dashnin ton t'pafund , je ajo qe e ke prish...
Shonin ma ke largu, puna jote sjon afru I ke shti n'inat, n'xhelozi e kurr skan pas me mu ...
Un sta fala ket gabim, edhe pse ti shum
kerkove...
Kur fillova me t'harru ,ja nise udashurove...

S'mendove qe bota sillet, e ty t'bejn shorti...
Me zor smunesh mem fitu,kur so shkru me kon i joti :(...

M'ke pelqy,se mohoj , n'momentin qe tkom pa...
Syt e tu, m'kan verbu, sa skom dit qka jom tu ba
Tu e dit qe je tu m'vra, pse sekret ma ke majt...
Qe ,'ke dasht , sma ke than ,deri n'momentin e mramt
M'ke shti n'dhe , kur e di,qe non stop ke menu per mu...
A un tu mendu,qe me ty ,ska shanc kurr n'jet mu bashku..
Qka po lup ma prej meje, kur m'ke kthy me poshtru veten ...
Je shkaktari kryesor,pse un e nenqomva jetenn...

REF:2X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss

I lunta zotit, kjo shkoll sa ma shpejt me perfundu...
Sdu me t'pa, ski me m'pah, ma mir per ty e per mu...
Sdu kjo zemer me vajtu,qe fmija jem me pas pasoja...
Ki me m'pas gjdo her afer, nese per mu lind nevoja ...
Amo dashni skom per ty, se di pse spo muj me kthy...
Mka hup edhe respekti, qe dikur e kom pas per ty...
M'vjen gjyhna me t'pa , tu kajt,se loti n'sy donmethon shum ...
Amo per GABIMET e tua, ejj Qka kom faj unn ?

Beso m'ke bo nih hum keq, zemra mu ka bo si shport ...
Me pas dit me dashuru,ihim njerzt ma tlumtur n'bot...
E ke hup edhe t'ardhmen ,tu menu per tkalumen...
HARROM thjesht HARROM, spo du ma shum, se ma shum smunem...
Me vazhdu,thjesht ishim t'ri, e kom provu...
Gjdo knaqsi qe na osht ofru, jeto veq pak pa mu...
Ki me pah, qe kom me t'mungu,edhe n'ort e vona...
Kujtoj pak dit , kur na nxajke bashk hona maaaaaaaaaaa

REF:2X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss


Ky tekst u dërgua nga Ab(3

BlackLion - Qka Po Lyp Ma Shum Prej Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Po Lyp Ma Shum Prej Meje".
3. Video është e këngës "Qka Po Lyp Ma Shum Prej Meje", por nuk këndohet nga BlackLion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diamant Sinanaj (BlackLion):


Komente 2