Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diamant Sinanaj (BlackLion)

BlackLion - Tik Tak (Feat. Spell)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


BlackLion Spelli

1 dit dola nsheher me shetit
me shetit e pash ni qik
me sy t kalter nbuz e kish pas ni pik
Nkry mu dhez ni drit qysh me ja bo nuk jom tu dit
Dy komt mi ka lig tensionin ma ka ngrit
Edhe sa duhna me prit momentin asaj me ja ngjit
spo muj me duru se dashnia shum u rrit
Mka kaplu ni deshir ni dashuri shum e paster
Un e du me qef e ajo mdon me haterNuk kemi video për këtë këngë.
BlackLion - Tik Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tik Tak".
3. Video është e këngës "Tik Tak", por nuk këndohet nga BlackLion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diamant Sinanaj (BlackLion):


Komente 0