Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blasta - Reaksin Me Dancehall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reaksin Me Dancehall".
3. Video është e këngës "Reaksin Me Dancehall", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blasta - Reaksin Me Dancehall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

06/08/2011

2011-08-06T13:47:35+00:00Muzika qe m'shtin mi gju plumat une per qdo line
si preki msoni ngjoni ka vi me marr what's mine
N'dor i kom dy gishta qe s'din me shkru sene t'buta
hejterat ekstazi n'overdoz me rima t'smuta.
Making paper screen leksion per repera dho
boom boom boom gospel gun sa her me dhez me zo.
Reaksion me dancehall en EastCoast tu ngre
timi per beati,me rima si kitha repera me pre.
Mes i leht edhe nese mes me maspakti money,
sjom Buffalo Soldier,po ma i eger se Ky-Mani
dog i thought i told ya,
ma mir gojat mshelt i mani
fjalen e kom bish,domethon prej saj shperndahni.
Smoking Marijuana tripin,
per berllog e boj kimikin
rakin sikur spllif ma thithin,
tripin in take my beat-in
gjith kur e bjen ma mir e sillin,prit se po du me perqaf dillin
jo se po du me lshu zingjirin,
keq per ata qe drejt s'um fillin.
Jom i ngult n'rep sikur me pas zonin tem me kllep.
Une jom snajperk,e reperat jon target
Tash orgazmat per veshi gjumi


Ky tekst u dërgua nga MarigoonaU
Më Shumë Këngë Nga Blasta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet