Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blasta - Janari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Janari".
3. Video është e këngës "Janari", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blasta - Janari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  59

Komente

7 🔥

13/02/2015

2015-02-13T17:19:45+00:00E di qe nuk jena bashk mo
Për gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

Dita parë me ty, ftoft çfar acari
Trupat akull e na dyt shtrit n'bari
Tu mkqyr n'sy m'thojshe je i pari
Harrova qe ke janari, se mrena mu dhez zjarri..
Kalun vjet bashk po sot mo nuk jena
Saher i kujtoj un thell mrena thena,
Thell mrena prena, gjaku ngrihet n'vena
Pikpytje kena pse kurxho mo s'jena?
Asni t'keqe kurr sta kom bo pi qefit,
Ndur i patem na zemrat e njani-tjetrit,
Yeah, kto jan fjal prej t'vertetit
Dashnin qe kom per ty sun e tret as kripa detit.
Syt e tu t'gjelbert sikur gjethe vere,
I laga kur gabova un, e ti u therre
Fjalt e mia mo nuk paten kurfar vlere,
T'lutna falma piken e cdo loti qe e derdhe..

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...

Nata ftoht esht pa ty
Shtrati ftoht esht pa ty
Shpirti m'kan se shpejt u thy
Ti bon drit n'syt e mi,
Sot se nijn vesht e mi,
Zonin tan si melodiiii...

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...


Ky tekst u dërgua nga MedArd4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blasta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet